Projektowanie wnętrz


Jeżeli potrzebujesz projektu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, wnętrza, które będzie do Ciebie pasowało niczym ubranie szyte na miarę a przy tym będzie funkcjonalne i piękne – to zapraszam do współpracy.

Projektowanie wnętrz to złożony proces, wymagający dbałości o detale, bogatej wyobraźni jak też wiedzy i doświadczenia. Połączenie tych elementów pozwala stworzyć projekt dzięki, któremu będziesz cieszyć się pięknym, komfortowym a także wyjątkowym wnętrzem.

Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2006. Na swoim koncie posiadam wiele oryginalnych realizacji, które cieszą estetyką a przestrzeń została wykorzystana z dbałością o każdy centymetr. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz etapami współpracy. Dbając o czas i wygodę Inwestora oferuję też możliwość wykonania projektu w wersji on-line.


DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W PROJEKT?


W stosunku do całej inwestycji, koszt projektu wnętrz stanowi niewielki procent, pozwala natomiast stworzyć ergonomiczną i estetyczną przestrzeń, która cieszy…

Profesjonalnie przygotowany projekt pozwala uniknąć wielu błędów funkcjonalnych, kosztów mnożących się przeróbek oraz niedopasowanych wymiarowo elementów.

Inwestor swój cenny czas – zamiast na szukanie materiałów i zgłębianie wiedzy, której prawdopodobnie już nie wykorzysta – może poświęcić na rzeczy, które są dla Niego ważne, a przy tym cieszyć się pięknym i komfortowym wnętrzem swojego domu bądź mieszkania dostosowanym do indywidualnych potrzeb.


Kompleksowa oferta

Możesz liczyć na kompleksową usługę i projekt wnętrza dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wiedza, ponad 15-letnie doświadczenie i szerokie horyzonty wyobraźni sprawiają, że przedstawiam funkcjonalne, oryginalne i satysfakcjonujące rozwiązania, często wykraczające poza pierwotną wizję Inwestora.

Pełne opracowanie zawiera:

  • rzuty funkcjonalne z zachowaniem zasad ergonomii
  • zmiany w układach ścian działowych oraz instalacji elektrycznej jak i hydraulicznej
  • dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia i kolorów
  • wizualizacje
  • dokumentację techniczną
  • szczegółowe zestawienie materiałów i elementów wyposażenia
  • kosztorys materiałów i wyposażenia

Istnieje możliwość prowadzenia nadzoru, usługi „pod klucz”.


ETAPY PRACY:

01 PRACE ORGANIZACYJNE

KROK I Przedstawienie oferty i akceptacja oferty, podpisanie umowy, przesłanie potrzebnych materiałów.

KROK II Inwentaryzacja, omówienie potrzeb, preferencji i budżetu, ustalenie planu działania.

02 PROJEKT KONCEPCYJNY

KROK III Przygotowanie rzutów z układem funkcjonalnym, prezentacja rzutów i wstępnych widoków 3D.

KROK IV Przekazanie/prezentacja i omówienie użytych w koncepcji materiałów, wizyta w sklepach branżowych (jedno spotkanie w cenie w przypadku projektu stacjonarnego), wyszukanie ewentualnych zamienników.

03 WIZUALIZACJE

KROK V Przedstawienie projektu w formie wizualizacji na bazie zaakceptowanych koncepcji i materiałów.

04 PROJEKT WYKONAWCZY

KROK VI Rysunki architektoniczne przebudowy ścian działowych projekt sufitów podwieszanych i zabudów wraz z detalami wyznaczenie punktów instalacji elektrycznej i hydraulicznej projekt ułożenia płytek w łazienkach projekt podłóg widoki ścian projekt zabudowy kuchennej i mebli robionych na wymiar projekt detali architektonicznych (schody, kominek).

KROK VII Zestawienie materiałów, elementów wykończeniowych oraz wyposażenia z podaniem producenta, modelu, koloru, ilości oraz ceny katalogowej.

05 NADZÓR

KROK VIII Spotkania na miejscu inwestycji (jedno spotkanie w cenie w przypadku projektu stacjonarnego) Wizyty na budowie, organizacja ewentualnych ofert, koordynacja zamówień.